GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Mehmet Güvendi Seçmenlerine Teşekkür Mesajı Yayınladı

Okunma Sayısı:234831 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler seçimine 10 gün kala adaylığını açıklayan ve Çatalağaç Köyü muhtarlığına seçilen Mehmet Güvendi yerel medyaya gönderdiği basın bildirisi ile seçmenlerine teşekkür mesajı yayınladı.

Güvendi, yayınladığı mesajda en büyük hedefinin Şadıda birliği sağlamak olduğunu, köyün sorunlarını çözme noktasında kesinlikle ayrım yapmayacağını belirtti.

Mehmet Güvendi’nin yerel basın ile paylaştığı basın açıklaması şöyle:

31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde teveccüh göstererek şahsımı Çatalağaç Köyü Muhtarlığına layık gören başta Şadu Köyünde oy kullananlar olmak üzere Şadı Köyüne aidiyet duygusu besleyen tüm köylülerime teşekkürü bir borç biliyorum. 

Seçildiğim günden itibaren oy veren veya vermeyen tüm köylülerimin çıkarlarını ayrım yapmaksızın korumak, onların tüm sorunlarını çözmek ve Köyümü daha ileriye taşımak için elimden geleni fazlasıyla yapmak üzere çabalayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. 

Büyük küçük ayrımı yapmadan, dargınlık küskünlük olmadan köyümüzde ve/veya gurbette yaşayan tüm köylülerimi Şadılı üst çatısı altında bir araya getirmek en büyük hedefim olacak. Ve bu hedefi yerine getirmek içinde kendini Şadıya ait hisseden herkesin ve bunun yanında geçmişten günümüze Köyümün yönetiminde bulunup katkı sunan herkesin yardımına, desteğine ve tavsiyelerine açık olduğumu belirtiyor, bebek bezi prima bu vesileyle oy veren veya vermeyen tüm köylülerime tekrardan teşekkür ediyor, çıktığımız bu yolda Allah utandırmasın diyorum. 

Mehmet GÜVENDİ

Çatalağaç Köyü Muhtarı

 

Eklenme Tarihi: 01-04-2019

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Çakır AYŞE
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 186
Bugün Tekil 162
Toplam Tekil 1347655