GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Özden Görevi Tekin’den Teslim Aldı

Okunma Sayısı:19762019 Mahalli İdareler Seçiminde 5 adayın yarıştığı 2.413 seçmenin oy kullandığı Doğankent Belediye Başkanlığı seçiminde 1.112 oyla seçimi kazanan Ak Parti adayı Rüşan Özden görevi H. Birol Tekin’den teslim aldı.

Rüşan Özden’in Ak Parti Doğankent İlçe başkanlığı döneminde Tekin ile yıldızları bir türlü barışmamış ve mecbur kalmadıkça bir araya gelmedikleri dikkatten kaçmamıştı.

Gergin geçeceği tahmin edilen devir-teslim töreni sırasında her iki adayında demokratik kurallar içerisinde, sevgi ve saygı çerçevesinde töreni gerçekleştirmiş olması Harşıtlılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Doğankent Belediye Başkanlığı devir-teslim töreninde bir konuşma yapan Tekin, Doğankent’in özelliştirme nedeniyle çok kan kaybettiğini, Doğankent’teki istihdamın devlet eliyle değil özel sektör eliyle yapıldığında başarıya ulaşacağını, Harşıt’ın bunun için yeterli kaynaklarının olduğunu belirtti. Tekin birçok yatırımı ve projeyi ekonomik yetersizliklerden dolayı yapamadıklarını, Harşıt’ın kültürel tanıtımına çok değer verdiklerini ve bu konuda üzerlerine düşeni yaptıklarını belirtti.

H. Birol Tekin ve daha öncesinde Doğankent Belediye Başkanlığı yapanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Özden, yaşanan seçim sürecinin ardından Doğankent Belediye başkanı olarak parti ve aile ayrımı yapmaksızın tüm Harşıt’ın başkanı olacağını, belediye çalışanlarının işini yapması durumunda herhangi bir korkusunun olmaması gerektiğini ancak işini yapmayanlar konusunda da taviz vermeyeceğini belirtti.

 

Eklenme Tarihi: 07-04-2019

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Çakır AYŞE
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 186
Bugün Tekil 169
Toplam Tekil 1347661