GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Doğankentli İşadamından Doğankent Derneğinde İftar

Okunma Sayısı:1556İstanbul Beykoz’da Kurulu bulunan Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği tarafından düzenlenen iftar programı dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Derneğin her yıl üyelerine verdiği iftar programı 3 yıldır tüm Doğankentliler ve mahalle sekinlerine yönelik olarak gerçekleştiriliyor. Derneğin kendi imkanlarıyla gerçekleştirdiği iftar programının masraflarının büyük bir kısmı bu yıl ilk kez Doğankentli bir işadamı tarafından karşılandı.


Dernek yönetim kurulu iftar programına katkı sağlayan Alparslan Tekin’e katkıları dolayısıyla günün anısına bir plaket verdi. İş seyehati dolasıyla yurtdışında bulunan Tekin’in adına plaketi Hilal Aydın’a İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’da bulunan Giresun milletvekili Necati Tığlı verdi. Ayrıca organizasyondaki katkılarından dolayı Önder Şahin’e verilen plaketi kardeşi Zeki Şahin’e Eyüp Belediye Meclis Üyesi Doğankentli iş adamı Serkan Cihan tarafından verildi.


Nisan ayında yapılan seçimle derneğin yönetim kurulu başkanlığına seçilen Turan Kabadayı yaptığı selamlama konuşmasında, “Her şeyin paylaştıkça güzel olacağına olan inancımızla bu iftar programını gerçekleştiriyoruz. İftarımıza katılım sağlayan, aşımızı paylaşan değerli milletvekilimize, meclis üyelerimize, parti temsilcilerimizi, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine, hemşehrilerimize ve mahallelimize teşekkür ediyor, daha güzel organizasyonlara yine birlikte olmayı diliyorum.” dedi.


Sivil toplum kuruluşları adına bir konuşma yapan Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, “Doğankent Çevre Köyleri derneğimiz hizmet çıtasını her geçen gün daha da yukarıya çıkarıyor. Bugüne kadar görev alan yöneticilerimize ve yeni yönetim kurulumuza başarılar diliyorum. Büyük emeklerle oluşturduğumuz Harşıt ruhunu burada görmekten ve sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. Allah ibadetlerimizi kabul etsin.” dedi.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’da bulunan Giresun milletvekili Necati Tığlı yaptığı konuşmada “Öncelikle tüm hemşehrilerimi sevgi ile selamlıyorum. Hemşehrilerimizle birlikte aynı soyfrayı paylaşmaktan mutluluk duydum. Yaklaşık bir ay süre ile Beykoz’daki hemşehrilerimizle birlikte olacağız. İstanbul’a seçim için gelmiş olsak da bu manevi ortamda siyaset yapmayacağız. Allah oruçlarınızı ve ibadetlerinizi kabul eylesin.” dedi.


İftar programına Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun CHP il başkanı Fikri Bilge, Giresun Dergisi Sahibi gazeteci Remzi Mamaşoğlu, Saadet Partisi Beykoz ilçe yönetim kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Temel Karadeniz, Hüseyin Kuruderi, Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir ve Yönetim kurulu üyeleri, Harşit Fedarasyonu Başkanı Temel Bilecen ve Yönetim Kurulu üyeleri, Doymuş Köyü Derneği Başkanı Zeki Şahin, Beykoz Bağımsız belediye başkan adayı Cabir Soylu katıldı.

Yaklaşık olarak 500 davetlinin katıldığı iftar programı sonrasında kadın ve çocuklar için düzenlenen derneğin terasında katılım sağlayan misafirler bir süre sohbet etti.


Eklenme Tarihi: 31-05-2019

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Çakır AYŞE
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 186
Bugün Tekil 167
Toplam Tekil 1347659