GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

GİRMEP ONLİNE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Okunma Sayısı:3649Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu ve platform üyesi Abdullah Öner Meral organizatörlüğünde Giresun Medya Platformu üyeleri video konferans yöntemi ile bir araya geldi.

Telekonferans yöntemiyle yapılan toplantıda koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında neler yapılabileceği ve camiada hayata geçirilmesi düşünülen çalışmalar, ortak akıl çerçevesinde değerlendirildi.

STK lar tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için yerel yöneticilerle muhtarların halkın iletişiminde kopukluk olmaması konuşuldu.

Covit hastalarının hastanedeki tedavi süreçleri, hastanede hastalara gösterilen ilginin ve bilgilendirmenin yeterliligi halkında istişareler sağlandı.

23 Nisan günü Türk Hekimleri tarafından asinin bulundu müjdesisin açıklanacağı gündeme geldi.

IZOLE ve evde duran halkın neler yapması gerektiği ,sağlığına dikkat etmesi gerektiği. Sokağa çıkma yasaklarının etkileri dile getirildi.

İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte millet olarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın zirve yapması gerektiğini, örnek bir millet ve devlet olarak dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı, milletimizin birbirine daha fazla destek verdiği, kucaklaşması gerektiği ve ihtiyacı olanlara nasıl destek olunacağı konuları gündeme getirildi.

Sağlık çalışanlarının da her zaman yanında olduklarını belirten katılımcılar, diğer konularda da görüş ve düşüncelerini belirterek video konferans toplantısını yöneten Platform Başkanı Ibrahim Balcıoğlu, Abdullah Öner Meral'e ve ekibe teşekkürlerini sundular.

Toplantıya Giresun Medya Platformu önceki Başkanı ve Şebinkarahisar AJans gazetesi imtiyaz sahibi Sadi Toygar, Çamoluk Haber imtiyaz sahibi Kazım Karaçoban, Platform üyesi Aydın Kömürcü, Hasan Kübüç, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Kamil Patan, Oğuzhan Kılıçaslan ve DHA muhabiri ve Şebinkarahisar ajans Genel Yayın Yonetmeni Gülsen Akyol Mutlu katılım sağladılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı 'nin 100.yolu balkonlarda kutlanacak. Milli bayram adına iyi dilek temennilerde bulundular.

GIRESUN ve ilçelerinin covit -19 ile mücadelelerinde emeği geçenlere teşekkür edildi.

 
ŞEBİNKARAHİSAR AJANS: Gülsen Akyol Mutlu

 

Eklenme Tarihi: 19-04-2020

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Çakır AYŞE
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.sadikoyu.com


proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 2
Dün Tekil 211
Bugün Tekil 198
Toplam Tekil 1407767